خانه » تکنولوژی و فناوری » اپلیکیشن Nike+ Running

اپلیکیشن Nike+ Running

nike-running-app

برای افرادی که به دنبال یک اپیلیکیشن ورزشی برای ردگیری مسیر و زمان خود برای پیاده روی یا دو هستند، اپلیکیشن Nike+ Running بسیار کاربردی می باشد.
این اپلیکیشن در App Store و Play Store بیشترین تعداد دانلود را به خود اختصاص داده است. امکانات متنوعی مانند توقف خودکار و پلن‌های تمرین در این اپلیکیشن به صورت رایگان در اختیار شماست؛ در حالی که برای دسترسی به همین امکانات در سایر اپ‌ها ملزم به پرداخت پول هستید.حال در این مصلب سعی کرده ایم تا یک توضیح کاملتری از این اپلیکیشن بدهیم.

اپلیکیشن Nike+ Running

با کمک Nike+ Running انتخاب مدت‌زمان دویدن، انتخاب مسیر یا ثبت رکورد شخصی در سرعت یا مسافت، قابل تنظیم است. همچنین به هنگام استفاده از این اپلیکیشن امکان پخش موزیک‌هایی که در گوشی خود دارید وجود دارد.
در طول مسیر، یک دستیار صوتی، مدت زمان، مسیر و قدم‌های برداشته شده را در هر کیلومتر مسیر -یا هر بازه دیگر که قابل تنظیم است- یادآوری می‌کند. در دفعاتی که دویدن را بر اساس مسافت تنظیم کرده باشید، دستیار صوتی زمانی را که نصف مسیر را هم طی کنید، به شما خبر می‌دهد.
در صورتی که حساب فیسبوک خود را به Nike+ Running وصل کرده و تنظیماتی را اعمال کنید، هر بار که در طول مسیر کسی بر روی کلید Like کلیک یا تپ کند به شما خبر داده می‌شود.
در انتهای مسیر نیز، درباره‌ی حس کاربر، نوع مسیر (آسفالت، خاکی، ساحلی و …) و نوع کفش سوال می‌شود. همچنین امکان ضمیمه کردن یک تصویر هم وجود دارد. ضمن اینکه شما نقشه رنگی مسیری که دویده‌اید را هم مشاهده می‌کنید. هر جا که تندتر دویده باشید با رنگ سبز و هر جا که سرعت‌تان کم شده باشد با رنگ متمایل به قرمز مشخص خواهد بود.

چک کردن

octavia-was-launched-in-2017

اوکتاویا 2017 رونمایی شد

در کابین اوکتاویا 2017 پانل تجهیزات نوین با نمایشگر رنگی چندمنظوره و نمایشگر لمسی خازنی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>